O mnie

V Półmaraton Sowiogórski 2018. Mój trzeci półmaraton.W bieganie bawię się od połowy 2016 roku. Na początku chodziło o zrobienie formy na kolejny sezon piłkarski. Mówiąc szczerze nigdy nie lubiłem biegać. Zawsze traktowałem to, jak zło konieczne. Środek do celu jakim była lepsza gra w piłkę. Bieganie jednorazowo więcej niż 10 km wydawało się abstrakcją. Jednak po niedługim czasie efekty usystematyzowanego treningu sprawiły, że bieganie stało się przyjemne. Na tyle, żeby poczuć potrzebę rozwijania się w tym kierunku.

Pochodzę z małej miejscowości w górach Izerskich, ale żeby docenić trail musiałem wyprowadzić się do stolicy Dolnego Śląska. Piękne widoki, walka z samym sobą na podbiegach, adrenalina na zbiegach i wolność jaką dają góry to to, za co kocham trail.

Uważam, że lekcje wyniesione z biegania można i trzeba przekładać na życie codzienne. Jeśli interesujesz się bieganiem, górami albo chcesz obserwować na bieżąco jak przełamywać swoje ograniczenia, to jesteś w odpowiednim miejscu. Mam na imię Rafał i witam Cię na blogu poświęconym pasji do biegania, w szczególności trail runningu.